Fyzioterapie

SLUŽBY FYZIOTERAPIE NEJSOU Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ PRO VEŘEJNOST DO ODVOLÁNÍ POSKYTOVÁNY. O změně provozních důvodů Vás budeme informovat. 

Oddělení fyzioterapie se zaměřuje na léčbu nemocí pohybového aparátu, poúrazových a pooperačních stavů včetně stavů po umělých náhradách kloubů a operacích páteře. Léčíme také nemoci neurologické, oběhového ústrojí a další.

Od září 2019 nabízí Domov seniorů tyto služby i široké veřejnosti. Služby fyzioterapie poskytují dvě odborně vzdělané fyzioterapeutky, které mají dlouholeté zkušenosti v oblasti fyzioterapie. Díky jejich cenným zkušenostem Vám můžeme nabídnout širokou škálu našich služeb v rámci fyzioterapie.

Co je to fyzioterapie?

Fyzioterapie je základním kamenem v péči o naše pacienty. Léčebný program stavíme na základě aktivního přístupu pacienta k řešení jeho pohybových problémů a snažíme se jej získat pro aktivní spolupráci.

Fyzioterapie jako obor se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému a využívá standardních léčebných postupů založených na nejnovějších poznatcích. Fyzioterapeut cíleně volí léčebný postup z široké škály metodik s ohledem na potřeby každého pacienta.

Jaké metody fyzioterapie nabízíme?

Jak se objednat?

První objednávku proveďte telefonicky na telefonním čísle 311 444 100 nebo osobně v recepci Domova. Zde po dohodě s recepční naleznete vhodný termín Vaší návštěvy. Další návštěvy je možno řešit přímo s fyzioterapeutkami nebo recepčními Domova.

Provozní doba:

Pondělí:              6:30 – 15:00

Úterý:                  6:30 – 15:00

Čtvrtek:               6:30 – 15:00

Platný ceník fyzioterapie

Datum zveřejnění Název dokumentu Typ souboru Velikost souboru
21. 03. 2022 Ceník fyzioterapie .pdf 789 kB Stáhnout
top