Fyzioterapie

SLUŽBY FYZIOTERAPIE NEJSOU Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ PRO VEŘEJNOST DO ODVOLÁNÍ POSKYTOVÁNY. O změně provozních důvodů Vás budeme informovat. 

Služby fyzioterapie pro klienty Domova jsou poskytovány v omezené míře. Děkujeme za pochopení. 


Fyzioterapie pro klienty Domova seniorů Uhlířské Janovice
Oddělení fyzioterapie se zaměřuje na pomoc klientům s nemocí pohybového aparátu, poúrazových a pooperačních stavů včetně stavů po umělých náhradách kloubů a operacích páteře. Fyzioterapeutickou péči poskytujeme také klientům s nemocemi neurologickými, oběhového ústrojí a další. Fyzioterapii provádí zkušená fyzioterapeutka, která klientům napomáhá s nácvikem chůze a motoriky, provádí individuální i skupinová cvičení, aplikuje lékařem indikovanou přístrojovou léčbu, zajišťuje dohled a asistenci u přístrojového cvičení, provádí aplikaci vodoléčby a další dle dohody. Z kapacitních důvodů není možné v současné době zajistit fyzioterapeutické služby za úhradu navíc.  

Fyzioterapie pro veřejnost - v současné době nejsou tyto služby poskytovány z personálních důvodů

Od září 2019 nabízí Domov seniorů tyto služby i veřejnosti. Služby fyzioterapie poskytují dvě odborně vzdělané fyzioterapeutky, které mají dlouholeté zkušenosti v oblasti fyzioterapie. Díky jejich cenným zkušenostem Vám můžeme nabídnout širokou škálu našich služeb v rámci fyzioterapie.

Co je to fyzioterapie?

Fyzioterapie jako obor se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému a využívá standardních léčebných postupů založených na nejnovějších poznatcích. Fyzioterapeut cíleně volí léčebný postup z široké škály metodik s ohledem na potřeby každého pacienta.

Jaké metody fyzioterapie nabízíme?

Jak se objednat?

První objednávku proveďte telefonicky na telefonním čísle 311 444 100 nebo osobně v recepci Domova. Zde po dohodě s recepční naleznete vhodný termín Vaší návštěvy. Další návštěvy je možno řešit přímo s fyzioterapeutkami nebo recepčními Domova.

Provozní doba:

Pondělí:              6:30 – 15:00

Úterý:                  6:30 – 15:00

Čtvrtek:               6:30 – 15:00

Platný ceník fyzioterapie

Datum zveřejnění Název dokumentu Typ souboru Velikost souboru
21. 03. 2022 Ceník fyzioterapie .pdf 789 kB Stáhnout
top